Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nowoczesny Urząd czyli Zarządzanie jakością z korzyścią dla mieszkańców

Nowoczesny Urząd czyli Zarządzanie jakością z korzyścią dla mieszkańców fotolia.pl

MultiTrain serdecznie zaprasza na konferencję: "Nowoczesny Urząd czyli Zarządzanie jakością z korzyścią dla mieszkańców", która odbędzie się w dniach 5-6 kwietnia 2011r., w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym "BOSS" Warszawa – Miedzeszyn.

Związek Powiatów Polskich objął patronat nad tą konferencją.

W informacji na temat konferencji czytamy:

Szanowni Państwo,

Dziś, szeroko rozumiana jakość usług nie dotyczy już tylko zakładów produkcyjnych czy firm usługowych. Coraz większego znaczenia zarządzanie jakością nabiera w administracji publicznej, a poziom i skuteczność prowadzonych działań w urzędach jest nieustannie przedmiotem oceny mieszkańców.

Dzisiaj nowoczesny urząd to:

 • urząd, który świadczy wysokiej jakości obsługę, szybko i skutecznie reaguje na potrzeby obywateli, zarządza i usprawnia realizowane procesy, dążąc jednocześnie do optymalizacji kosztów i minimalizowania wydatków publicznych,
 •  nowe technologie dotyczące zarówno realizowanych procesów w urzędzie a także obsługi mieszkańców przez Internet,
 •  pracownicy, którzy poprzez swoje zachowania, nawyki, zaangażowanie, kreatywność  i odpowiedzialność stanowią wartość każdego urzędu i decydują o powodzeniu wdrażanego systemu jakości,
 • nowoczesny system zarządzania efektywnością pracy.

Konferencja "Nowoczesny urząd..." przybliży Państwu nowoczesne rozwiązania w zakresie zarządzania jakością, które z powodzeniem są stosowane w firmach produkcyjnych i usługowych przynosząc wymierne korzyści finansowe i jakościowe.

Tematy konferencji zostały dobrane w ten sposób, aby przedstawić Państwu wszystkie aspekty mające wpływ na jakość  pracy urzędu i w całości tworzą spójny system zarządzania jakością.

Program: poniżej oraz na stronie www.multitrain.pl

Wydarzenie kierujemy do:

 • administracji samorządowej: osób kierujących urzędami i pracowników samorządowych zajmujących się organizacją pracy urzędu, pełnomocników do spraw jakości, radnych  itd.
 • Naczelników Urzędów Skarbowych
 • Dyrektorów Izb Skarbowych
 • Dyrektorów oddziałów ZUS

Serdecznie zapraszamy na 2-dniowe spotkanie, na którym liczne wykłady, panele dyskusyjne oraz kolacja integracyjna pozwolą na wymianę poglądów, kontaktów oraz wiedzy.

Specjalnie dla Państwa, na hasło podane przy zgłoszeniu "ZPP zniżka" obowiązują niższe ceny udziału (dla przedstawicieli administracji samorządowej):

 • 400 pln (+ VAT) za Osobę - udział z noclegiem w pokoju 2-osobowym
 • 400 pln + dopłata 150pln (+ VAT) za Osobę - udział z noclegiem w pokoju 1-osobowym
 • 300 pln (+VAT) - za udział bez noclegu

Więcej informacji oraz rejestrację znajdą Państwo na: www.multitrain.pl

Kontakt z organizatorem: Magdalena Siwek, tel. +48 22/ 224 06 40, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do udziału

Wt., 1 Mrz. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: