Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najważniejsze wydarzenie w branży public relations już we wrześniu

Najważniejsze wydarzenie w branży public relations już we wrześniu fotolia.pl

Jako patron medialny, z dumą zapraszamy na XXIV edycję Kongresu PR, najważniejszego wydarzenia w branży komunikacji i public relations. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 września w Rzeszowie, przyciągając czołowych specjalistów, menedżerów oraz entuzjastów PR z całej Polski.

Tematyka kongresu: Sztuczna inteligencja, kryzys i technologie

Tegoroczny Kongres PR będzie koncentrował się na aktualnych wyzwaniach, przed jakimi stoi branża public relations. Tematem przewodnim jest „Sztuczna inteligencja, kryzys i technologie. Wyzwania public relations”. W dobie szybko postępującej cyfryzacji i technologicznych innowacji, temat ten jest niezwykle istotny i aktualny.

Wybitni prelegenci

Na uczestników kongresu czeka niezwykle bogaty program, w którym nie zabraknie wystąpień wybitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się m.in.:

  • Monika Bednarek – mentorka biznesu, była prezeska Eurozet, która podzieli się swoim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi organizacjami.
  • Barbara Krysztofczyk – CEO agencji Krystal Point, ekspertka w dziedzinie nowoczesnych strategii PR.
  • Arkadiusz Szczepański – dyrektor generalny Jacobs & Schwartz, który omówi wyzwania związane z komunikacją w dużych korporacjach.
  • Michał Wrzosek – rzecznik prasowy Budimex, znany z efektywnych kampanii komunikacyjnych w branży budowlanej.
  • Joanna Drabik – ekspert SoMe i influencer marketing, szefowa agencji marketingowej HC Agency, która przedstawi najnowsze trendy w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do udziału

Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych komunikacją oraz public relations. Kongres PR to nie tylko możliwość zdobycia wiedzy od najlepszych w branży, ale również doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz szczegółowy program można znaleźć na stronie: www.kongrespr.pl

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia w Rzeszowie!

Śr., 19 Czrw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka