Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Wyniki programu "Dobra Drużyna"

Wyniki programu fotolia.pl

Na stronie PZU opublikowano listę beneficjentów programu prewencyjnego Dobra Drużyna. W ramach programu PZU udzieli wsparcia 352 podmiotom, które zajmują się organizacją zajęć, obozów, turniejów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Z dofinansowania projektów realizowanych w 43 dyscyplinach sportowych skorzysta ponad 45 tysięcy dzieci i młodzieży z klubów, stowarzyszeń, związków sportowych z całej Polski. Kapitanem Dobrej Drużyny PZU jest najlepsza tenisistka na świecie – Iga Świątek.

-Zainteresowanie tegorocznym naborem do programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU było ogromne. Wsparcie trafi do ponad 350 organizacji, które prowadzą szkolenie w 43 dyscyplinach sportowych. Dzięki temu dziś do Dobrej Drużyny PZU dołączyło ponad 45 tysięcy dzieci i młodzieży z całej Polski. Zależy nam, aby młodzi Polacy mieli zapewnione równe szanse, dlatego wsparcie w ramach programu trafi głównie do organizacji sportowych z mniejszych miejscowości. Liczymy, że środki z naszego programu prewencyjnego wpłyną na zwiększenie aktywności fizycznej wśród najmłodszych, a być może przyczynią się do odkrycia wielkiego sportowego talentu na miarę kapitana Dobrej Drużyny PZU Igi Świątek – powiedziała dr hab. Beata Kozłowska-Chyła, prezes zarządu PZU.

Szerzej o programie pisaliśmy tutaj.

Źródło: PZU

Śr., 3 Sp. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś