Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli fotolia.pl

Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej i Biurem Informacyjnym Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na cykl ogólnopolskich, bezpłatnych szkoleń skierowanych do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem projektu jest podniesienie kompetencji nauczycieli różnych przedmiotów i zapoznanie ich nie tylko z historią UE, ale przede wszystkim z działaniami, jakie UE podejmuje w najważniejszych dziedzinach.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji nauczycieli różnych przedmiotów i zapoznanie ich nie tylko z historią UE, ale przede wszystkim z działaniami, jakie UE podejmuje w tak ważnych dla wszystkich obywateli dziedzinach jak ochrona praw konsumenta, rozwój wspólnego rynku, zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego i zrównoważonego rozwoju krajów członkowskich, a także zwalczanie skutków zmian klimatycznych.

Szkolenia będą miały charakter warsztatowy – uczestnicy pracować będą w oparciu o przygotowane specjalnie przez metodyków z Uniwersytetu Jagiellońskiego scenariusze lekcji, które będą mogły być później wykorzystane w trakcie nauczania takich przedmiotów jak historia, wiedza o społeczeństwie, geografia, biologia, podstawy przedsiębiorczości, czy w podczas lekcji wychowawczych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, chęć udziału w szkoleniu należy zgłosić za pomocą formularza rejestracji wybierając preferowane miejsce szkolenia.

Więcej informacji na stronie www.uewszkole.pl.

Źródło: ec.europe.eu

Śr., 7 Gr. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka