Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

V Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa - zarejestruj się już dziś

V Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa - zarejestruj się już dziś fotolia.pl

Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami zaprasza do udziału w V edycji Kongresu Rozwoju Mieszkalnictwa, który jest ogólnopolską konferencją poświęconą zagadnieniom dotyczącym mieszkalnictwa i związanym z tym obszarem szeregu rozwiązań dla rozwoju budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Konferencja odbędzie się 7 września br. w Pile i w pełni poświęcona będzie dwóm istotnym tematom jakimi są: możliwość zastosowania alternatywnych źródeł zasilania ogrzewania w budownictwie mieszkaniowym - ekologiczne osiedla oparte na wodorze i OZE, jako ciekawe i przyszłościowe rozwiązania oraz problematyczny azbest i źródła finansowania jego utylizacji.

Powyższe tematy szczegółowo przedstawią zaproszeni Goście – dr inż. Piotr Głowski Prezydent Miasta Piły oraz Pani Izabela Drelich-Sikorska radca w Wydziale Efektywności Energetycznej Budynków Departament Gospodarki Niskoemisyjnej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.
W programie Kongresu przewidywane są także panele dyskusyjne połączone z forum wymiany doświadczeń z czynnym udziałem uczestników.

Tegoroczny Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa połączony jest z Galą Finałową VII edycją Konkursu Inwestycja Roku.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie: kign.pl

Dziennik Warto Wiedzieć objął patronatem medialnym to wydarzenie.

Czw., 27 Lp. 2023 0 Komentarzy
Joanna Gryboś-Chechelska
Redaktor Joanna Gryboś-Chechelska