Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Do końca sierpnia można głosować na 7 nowych cudów Polski

Do końca sierpnia można głosować na 7 nowych cudów Polski fotolia.pl

Trwa kolejna edycja plebiscytu organizowanego przez miesięcznik National Geographic Traveler na wybór siedmiu nowych cudów Polski. Głosować na nie można do 31 sierpnia.

Miesięcznik National Geographic Traveler przedstawił 32 miejsca, które zawalczą w tym roku o miano cudów Polski. Spośród wszystkich propozycji czytelnicy wybiorą siedem najlepszych. W konkursie kandydują m.in. miejsca cenne przyrodniczo oraz wybudowane i zarządzane przez samorządy.

W konkursie chodzi o to, aby wyłonić siedem najbardziej atrakcyjnych (czy to pod kątem przyrodniczym, czy np. wartości historycznej) miejsc w Polsce. Konkurencja organizowana jest co roku.

Głosować można do 31 sierpnia br. na stronie: http://7cudow.national-geographic.pl/ . Wybór należy uzasadnić odpowiadając na pytanie „Dlaczego właśnie to miejsce powinno wygrać?”. Autorzy najbardziej oryginalnych wypowiedzi otrzymają nagrody.

Zwycięzcami zeszłorocznej edycji plebiscytu zostały: Planetarium EC1 w Łodzi, muzeum Hydropolis we Wrocławiu, Szlak Kościołów Drewnianych Regionu Kozła, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu, Mural Opowieść Śródecka w Poznaniu, Roztoczańskie szumy oraz ścieżka geoturystyczna w Łęknicy.

Na stronie http://7cudow.national-geographic.pl/ znajduje się także Regulamin plebiscytu oraz na bieżąco aktualizowany Ranking, pokazujący aktualne miejsce propozycji.

Źródło: 7cudow.national-geographic.pl

Czw., 17 Sp. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Dawid Kulpa