Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyła II edycja konkursu Ekspert Zamówień Publicznych

Ruszyła II edycja konkursu Ekspert Zamówień Publicznych fotolia.pl

Do 5 sierpnia br. osoby zajmujące się na co dzień zamówieniami publicznymi mogą wziąć udział w konkursie „Ekspert Zamówień Publicznych”. Biorąc udział w konkursie można realnie wpłynąć na jakość i efektywność zamówień publicznych.

Konkurs skierowany jest do zamawiających z sektora administracji rządowej i samorządowej, a także zamawiających sektorowych. Celem konkursu jest promocja korzyści jakie w praktyce przynosi realizacja rekomendacji wskazanych w Polityce zakupowej państwa, a także wynikającego z niej nowego podejścia do udzielania zamówień publicznych. Konkurs stanowi też okazję do nagrodzenia praktyków, których działania stanowią modelowe przykłady realizacji priorytetów wskazanych w Polityce zakupowej państwa.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie odpowiadające trzem priorytetom Polityki zakupowej:

Zamawiający

  • Zamawiający przyjazny MŚP

Zespół Zakupowy

  • „zielone” zamówienie
  • zamówienie na innowację
  • zamówienie społeczne

Kategoria Specjalna (wyłącznie dla zamawiających z sektora administracji samorządowej)

  • Zamawiający o wysokim poziomie profesjonalizacji

Na zwycięzców Konkursu czekają nagrody. Do wygrania jest udział w 3-dniowym wyjeździe szkoleniowym oraz 20 tys. zł do wykorzystania na kursy, szkolenia lub studia podyplomowe dotyczące tematyki zamówień publicznych i poszerzania kompetencji miękkich. 

Osoby chcące wziąć udział w Konkursie, muszą wypełnić formularz konkursowy i odesłać go (wraz z załącznikami) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia można przesyłać do 5 sierpnia br.

Do konkursu dopuszczone zostaną wyłącznie te zamówienia, które zostały wszczęte od 1 stycznia 2017 r. i zaowocowały należytym wykonaniem zawartej umowy przed datą ogłoszenia konkursu.

Źródło: MRiT

Czw., 13 Czrw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska