Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Weź udział w akcji „Niepodległa do hymnu”

Weź udział w akcji „Niepodległa do hymnu” fot. canva

Związek Powiatów Polskich wspólnie z Biurem "Niepodległa" zaprasza do wykorzystania spotu zachęcającego do wspólnego świętowania i śpiewania hymnu 11 listopada w ramach akcji „Niepodległa do hymnu”. Spot można opublikować na stronie internetowej lub/i w mediach społecznościowych.

Spot można udostępniać z:

Zgłoszenie miejscowości do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego, można przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/. Zgłoszone wydarzenia będą widoczne na mapie akcji "Niepodległa do Hymnu".

Wszystkich, którzy zamierzają wziąć udział we wspólnym śpiewaniu hymnu, zachęcamy także do umieszczenia zdjęć i filmików w mediach społecznościowych z hasztagiem #niepodlegladohymnu

Można również skorzystać z plakatu zapraszającego do wspólnego śpiewania hymnu. W tym roku udostępniono również wersję z miejscem na wpisanie lokalizacji. Plakat można opublikować na stronie internetowej i/lub w social mediach albo wydrukować na dowolnym nośniku. Plakat można pobrać ze strony:

  • Format B1 w .pdf

       - „Niepodległa do Hymnu” – plakat akcji 
       - „Niepodległa do Hymnu” – plakat z miejscem na wpisanie własnej lokalizacji 

  • Format A1 w .pdf

      - „Niepodległa do Hymnu” – plakat akcji 
      - „Niepodległa do Hymnu” – plakat z miejscem na wpisanie własnej lokalizacji 

Akcję „Niepodległa do Hymnu” Biuro „Niepodległa” zainicjowało w 2018 roku, w stulecie odzyskanie niepodległości. Wówczas wzięło w niej udział prawie 1000 podmiotów, które zorganizowały wspólne śpiewanie na 6 kontynentach.

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Czw., 2 Lst. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska