Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Ekonomia w ochronie zdrowia” – konferencja

„Ekonomia w ochronie zdrowia” – konferencja fotolia.pl

Ogólnopolski Związek Pracodawców Szpitali Powiatowych wraz z Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych organizuje X Ogólnopolską Konferencję „Ekonomia w ochronie zdrowia”, która odbędzie się 28 i 29 września br. w Arche Hotel Piła, Piłsudskiego 1, 64-920 Piła.

Program obejmuje m.in. tematy takie jak:

  • Zmiana wysokości i struktury przychodów szpitali powiatowych, w tym szpitali miast na prawach powiatu w 2022 r., finansowanych ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia;
  • Szpitale wojewódzkie w systemie zabezpieczenia szpitalnego;
  • Szpitale kliniczne w systemie zabezpieczenia szpitalnego;
  • AOS w systemie ochrony zdrowia;
  • KOC – prawdy i mity;
  • Sytuacja finansowa szpitali w 2023 r.;
  • Bezpieczeństwo finansowe szpitali – jak je zapewnić?

Jedną z prelegentek konferencji, przedstawiającą punkt „Bezpieczeństwo finansowe szpitali – jak je zapewnić?”, będzie mec. Bernadeta Skóbel – radca prawny, kierownik Działu Monitoringu Prawnego i Ekspertyz w Biurze Związku Powiatów Polskich. Autorka opinii prawnych i analiz w obszarze administracji publicznej, w tym na potrzeby procesu legislacyjnego. Stały ekspert Związku Powiatów Polskich w Zespole ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej oraz Zespole ds. Systemu Finansów Publicznych Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Wykładowca na szkoleniach kierowanych do pracowników sektora publicznego m.in. z takich tematów jak dostęp do informacji publicznej, ochrona danych osobowych w sektorze publicznym, organizacja systemu pieczy zastępczej.

Termin składania zgłoszeń upływa 10.09.2023r. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń (ilość miejsc jest ograniczona).

Program tego wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne w załącznikach.

Śr., 30 Sp. 2023 0 Komentarzy
Katarzyna Sekuła
Redaktor Katarzyna Sekuła