Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Weź udział w Polskim Kongresie Klimatycznym

Weź udział w Polskim Kongresie Klimatycznym fotolia.pl

16 i 17 marca 2023 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Polskiego Kongresu Klimatycznego wraz z uroczystą galą rozdania nagród Liderów Transformacji Energetycznej.

Celem Kongresu jest utworzenie platformy wymiany doświadczeń integrującej interes publiczny z biznesem, w przestrzeni merytorycznej wskazanej przez środowisko naukowe. Wymiana opinii ma na celu popularyzowanie innowacyjnych rozwiązań oraz optymalizację jakości realizowanej polityki zrównoważonego rozwoju miast, gmin i większych jednostek terytorialnych w rozwiązywaniu ważnych problemów środowiskowych mających wpływ na klimat. Istotnym aspektem jest również popularyzowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ekonomicznych oraz upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie realizacji ekologicznych projektów związanych z klimatem.

Udział w  Kongresie jest bezpłatny dla sektora publicznego, pracowników naukowych i mediów.

Jednocześnie trwa nabór projektów do Konkursu Lidera Transformacji Energetycznej, którego celem jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług związanych z ochroną klimatu i środowiska, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie zielonej transformacji.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest poprzez stronę: www.polskikongresklimatyczny.pl 

Zgłoszenia projektów: www.polskikongresklimatyczny.pl/konkurs 

Wt., 29 Lst. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska