Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Human Rights Academy & Conference 2023 – zaproszenie do uczestnictwa

Human Rights Academy & Conference 2023 – zaproszenie do uczestnictwa fotolia.pl

Międzynarodowe Centrum Promocji Praw Człowieka na Poziomie Lokalnym i Regionalnym oraz Katedra UNESCO ds. Praw Człowieka i Bezpieczeństwa Ludzkiego zapraszają na Akademię i Konferencję online poświęconą prawom człowieka na poziomie lokalnym i regionalnym, skierowaną w szczególności do władz lokalnych i regionalnych.

III edycja Akademii i Konferencji - Human Rights Go Local "Zarządzanie miastem przez cele związane z prawami człowieka: Koncepcje i instrumenty zarządzania" – odbędzie się online w języku angielskim w terminie od 1 do 8 lutego 2023 r.

Interaktywna, wielodniowa Akademia online pozwala połączyć władze lokalne i podmioty działające na rzecz praw człowieka z całego świata. Daję to szansę podzielenia się swoją wiedzą na temat mechanizmów, instrumentów i narzędzi, które pomagają włączyć zasady praw człowieka do zarządzania publicznego. Współdziałając z przedstawicielami miast z całego świata, można pomóc w opracowaniu konkretnych wytycznych dla samorządów, jak włączyć prawa człowieka do budżetowania, tworzenia programów i świadczenia usług.

Wnioski mogą składać przedstawiciele miast z samorządów lokalnych i regionalnych, a także zrzeszonych sieci i stowarzyszeń. Zgłaszać mogą się również organizacje międzynarodowe, a także pośrednicy z doświadczeniem w zarządzaniu publicznym z think tanków, środowisk akademickich, społeczeństwa obywatelskiego, sektora prywatnego oraz organizacji krajowych/regionalnych.

Udział w Akademii i Konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w załączonych dokumentach lub na stronie www.humanrightsgolocal.org, a zapisać się można bezpośrednio tutaj w terminie do 10 grudnia br.

Źródło: IP

Śr., 9 Lst. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Ewelina Kocemba