Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

We wrześniu odbędzie się Międzynarodowe Forum PPP w Płocku

We wrześniu odbędzie się Międzynarodowe Forum PPP w Płocku fotolia.pl

Przedstawiciele samorządów, instytucji publicznych a także partnerzy prywatni z Polski i Europy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń podczas V edycji Międzynarodowego Forum PPP. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-28 września w formie wirtualnej.

Dzięki innowacyjnej platformie wspierającej spotkania online, uczestnicy wydarzenia wezmą udział w licznych prelekcjach, warsztatach i panelach dyskusyjnych, odwiedzą stoiska sponsorskie oraz będą mieli mozliwość prowadzenia bezpośrednich wirtualnych rozmów w strefach networkingowych. Gośćmi i prelegentami będą przedstawiciele samorządów, instytucji publicznych oraz partnerów prywatnych z Polski i Europy.

W tym roku Płock wzbogacił się o kolejne doświadczenia związane z partnerstwem publiczno-prywatnym. W kwietniu Miasto podpisało umowę na budowę centrum sportowo-rekreacyjnego — parku wodnego — w formule PPP. Będzie mi bardzo miło podzielić się z Państwem wiedzą zdobytą przez nas podczas realizacji tego projektu.

Międzynarodowe Forum PPP jest cyklicznym wydarzeniem, które gromadzi w Płocku praktyków zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Konferencja jest dla nich unikalną okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy w zakresie realizacji projektów PPP.

Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: http://forumppp.plock.eu/

Wt., 17 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska