Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konferencja "Reforma podatków i opłat lokalnych w Polsce"

Konferencja fotolia.pl

Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Białymstoku i Regionalna Izba Obrachunkowa w Białymstoku organizują w dniu 1-2 grudnia 2011 r. w Augustowie Ogólnopolską Konferencję pt. "Reforma podatków i opłat lokalnych w Polsce".

Konferencja organizowana jest we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Podatków od Nieruchomości.

Honorowy patronat nad konferencją objęły: Związek Miast Polskich i Związek Powiatów Polskich.

Celem niniejszej konferencji będzie wskazanie podstawowych problemów związanych z wymiarem i poborem tytułowych danin a także ocena szans na wprowadzenie w Polsce katastralnego systemu wymiaru podatków obciążających nieruchomości.

Podobnie jak w przypadku poprzednich konferencji poświęconych podatkom i opłatom samorządowym organizowanych na Wydziale Prawa UwB, celem niniejszej konferencji będzie wskazanie podstawowych problemów związanych z wymiarem danin samorządowych.

Konferencja organizowana jest z myślą o praktykach – pracownikach organów sprawujących nadzór lub kontrolę instancyjną w sprawach opłat stanowiących w całości lub części dochody jednostek samorządu terytorialnego. Spotkanie to ma być także okazją do wymiany poglądów i doświadczeń związanych ze stosowaniem przepisów regulujących podatki i opłaty lokalne.

W załączeniu przekazujemy zaproszenie i szczegółowy program konferencji.

Informacje te wraz z formularzem zgłoszenia znajdziecie Państwo także na stronie internetowej Wydziału Prawa UwB (www.prawo.uwb.edu.pl) zakładce KONFERENCJE.

Załączniki:
Pobierz ten plik (podatki_zaproszenie.pdf)Zaproszenie i program161 kB
Sob., 19 Lst. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka