Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

III edycja Akademii Liderów Samorządowych - ruszył nabór

III edycja Akademii Liderów Samorządowych - ruszył nabór fotolia.pl

Zachęcamy ponownie wszystkich sekretarzy i skarbników z JST z całej Polski do wzięcia udziału w studiach podyplomowych.

Ruszyła rekrutacja do III edycji Akademii Liderów Samorządowych. Są to bezpłatne studia podyplomowe dla sekretarzy i skarbników realizowane przez MSWiA wraz z partnerami w Warszawie (Uniwersytet Warszawski), Poznaniu (WSB w Poznaniu), Chorzowie (Wydział Zamiejscowy WSB Poznań) oraz w Toruniu (WSB w Toruniu). Słuchacze pokrywają we własnym zakresie koszt dojazdu oraz zakwaterowania w trakcie trwania zjazdów. Partnerzy projektu przygotowali dla Państwa poczęstunek w czasie zajęć (przerwy kawowe oraz obiad).

Studia w ramach Akademii Liderów Samorządowych pomagają pogłębić wiedzę prawniczą i umożliwiają doskonalenie umiejętności menedżerskich. Ideą Akademii jest wymiana doświadczeń pomiędzy samorządowcami w zakresie poprawy jakości obsługi klientów administracji samorządowej.
Rekrutacja trwa od 15 listopada do 16 grudnia.

III edycja Akademii Liderów Samorządowych adresowana jest do sekretarzy jednostek samorządu terytorialnego (w tym dyrektorów urzędów pełniący role sekretarzy), odpowiadający za organizację i jakość pracy urzędu oraz do skarbników jst, odpowiedzialnych za sprawy finansowe jednostek.
Trzecia edycja studiów przewidziana została dla 160 uczestników z co najmniej 80 JST.

Kalendarz wygląda następująco:
1.    Rekrutacja uczestników – 15 listopada – 16 grudnia.
2.    Przedstawienie gotowej listy uczestników – 22 grudnia, godz. 12.00.
3.    Inauguracja Akademii Liderów i rozpoczęcie zajęć – 27 stycznia 2012 r.
4.    Zakończenie Akademii Liderów III i rozpoczęcie kolejnej edycji – styczeń 2013 r.

Nabór uczestników Akademii Liderów dokonany będzie przez DAP MSWiA na podstawie zestandaryzowanych kryteriów. Nabór potrwa od 15 listopada do 16 grudnia. Decyduje kolejność wpływu zgłoszeń.

Warunkiem niezbędnym jest przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z podanym imieniem i nazwiskiem, nazwą JST oraz pełnioną funkcją. Wzór takiego maila znajdą Państwo w załącznikach, klikając TUTAJ.

Maile przyjmowane są od 15 LISTOPADA  W odpowiedzi - od godziny 9 tegoż dnia otrzymają Państwo elektroniczny formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić online. Formularze będą odsyłane na adresy z których otrzymaliśmy maile.
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej MSWiA, klikając TUTAJ.

Czw., 17 Lst. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Tadeusz Narkun