Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Forum Liderów PPP – ciekawa konferencja

Forum Liderów PPP – ciekawa konferencja .

Partnerstwo publiczno - prywatne: warsztaty, debaty i studium przypadku – to punkty programu konferencji Forum Liderów PPP.

Wydarzenie odbędzie się 22 marca br. w Centrum Konferencyjnym Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Będzie to druga edycja konferencji z cyklu Liderzy Innowacyjności: Forum Liderów PPP

Forum to fundamentalna dyskusja dla tych, którzy chcieliby zrozumieć w jakich obszarach można wykorzystać partnerstwo publiczno- prywatne, w jaki sposób zoptymalizować wydatki budżetowe za pomocą modelu, jak wprowadzić rozwiązania umożliwiające koncentrację na jakości wykonania projektu, a nie tylko na cenie oferenta, oraz jak efektywnie przeprowadzić projekt od początku do końca. Dyskusja dotyczyć będzie wielu sektorów.

Według ekspertów, inwestycje PPP mogą być jednym z motorów rozwoju gospodarczego Polski. Kończące się programy dofinansowań unijnych (perspektywa finansowa 2014–2020), determinują zapotrzebowanie na nowe skuteczne rozwiązania pozyskiwania środków finansowych na realizację inwestycji publicznych.

Patronat medialny nad konferencją sprawuje Dziennik Warto Wiedzieć.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz o sposobie rejestracji znaleźć można na stronie: https://www.konferencjappp.pl/

Pon., 6 Mrz. 2017 0 Komentarzy
Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska
sekretarz redakcji Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska