Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konferencja "Kreatorzy innowacji"

Konferencja fotolia.pl

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w  konferencji pn. Kreatorzy innowacji, organizowanej 27 października 2011 r. na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich.

Wydarzenie ma na celu wskazanie efektów realizacji Programu Innowacyjna Gospodarka (PO IG) m.in. poprzez zaprezentowanie wybranych, zrealizowanych w ramach PO IG, projektów. Spotkanie zainauguruje otwarcie stoiska Programu w ramach odbywających się w Gdańsku w dniach 27-28 października 2011 r. targów TECHNICON INNOWACJE.

W trakcie konferencji omówiony zostanie postęp we wdrażaniu Programu Innowacyjna Gospodarka w 2011 r. W programie spotkania przewidziano również prelekcję nt. instrumentów wsparcia dostępnych w ramach Priorytetu IV Programu Innowacyjna Gospodarka oraz prezentację poświęconą innowacyjności polskich przedsiębiorstw.

Ponadto, o doświadczeniach i wymiernych korzyściach płynących z realizacji projektów, dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, opowiedzą beneficjenci Priorytetu IV. Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia, którzy dzięki własnej pomysłowości i determinacji, przy wsparciu unijnego dofinansowania, zrealizowali innowacyjne i unikatowe przedsięwzięcia.

Do udziału w konferencji Kreatorzy innowacji serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli środowisk badawczych, akademickich i branżowych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej oraz osoby zainteresowane tematyką innowacyjności w nauce i przemyśle.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wystawa fotografii projektów PO IG, prezentowana na stoisku Programu Innowacyjna Gospodarka w ramach targów TECHNICON INNOWACJE.

Udział w konferencji Kreatorzy innowacji oraz targach TECHNICON INNOWACJE jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zarejestrować do bezpłatnego udziału trzeba wypełnić zgłoszenie, co można zrobić klikając TUTAJ.

Źródło: mrr.gov.pl

Pon., 26 Wrz. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Tadeusz Narkun