Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zgłoś najlepszą praktykę z zakresu zarządzania strategicznego rozwojem kraju

Zgłoś najlepszą praktykę z zakresu zarządzania strategicznego rozwojem kraju fotolia.pl

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego realizuje projekt systemowy pt. "Zarządzanie strategiczne rozwojem - poprawa jakości zarządzania w Polsce", współfinansowany z PO KL.

Celem głównym projektu jest przygotowanie do końca 2012 roku administracji publicznej do profesjonalnego kształtowania i prowadzenia polityki zarządzania rozwojem poprzez umożliwienie 6 tys. urzędników zdobycia kwalifikacji, wiedzy i umiejętności w tym zakresie.

Jednym z kluczowych działań w ramach projektu, oprócz szkoleń, które są przewidziane na 2012 rok, jest organizacja konkursu na dobre praktyki zarządzania rozwojem. Ma on za zadanie przede wszystkim zidentyfikowanie i wyróżnienie szczególnie cennych inicjatyw w zakresie zarządzania strategicznego rozwojem na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym. Będą one stanowić dowód na to, że możliwe jest prowadzenie skutecznych działań prorozwojowych oraz inspirować do wdrożenia rozwiązań, poprawiających jakość rządzenia na poziomie zarówno centralnym, jak i regionalnym i lokalnym.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronach MRR

Sob., 6 Sp. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka