Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

To już ostatnia szansa żeby się zapisać na spotkanie i pozyskać środki!

To już ostatnia szansa żeby się zapisać na spotkanie i pozyskać środki! fotolia.pl

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przypomina, że do 7 czerwca 2024 roku trwa trzeci nabór wniosków Interreg Europa 2021-2027, który jest adresowany przede wszystkim do samorządów lokalnych i regionalnych.

Na wszystkie cele polityki i cele szczegółowe programu MFiPR ma do alokacji 130 mln euro. Z myślą o samorządach Ministerstwo organizuje już drugie ogólnopolskie spotkanie informacyjne na temat trzeciego naboru wniosków Interreg Europa 2021-2027. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie w siedzibie MFiPR (ul. Wspólna 2/4) w godz. 10:00 – 13:00 (liczba miejsc ograniczona). Będzie ono prowadzone w języku polskim i angielskim (organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne). Spotkanie nie będzie nagrywane, ani transmitowane online.

Po spotkaniu w godz. 14:00 – 16:00 (w tym samym miejscu) odbędą się konsultacje indywidualne dla aplikantów wiodących (opracowują cały wniosek i składają go w imieniu konsorcjum partnerskiego do Wspólnego Sekretariatu). Konsultacje poprowadzi w języku angielskim ekspert ze Wspólnego Sekretariatu. Zainteresowani udziałem w konsultacjach proszeni są o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Rejestracja na spotkanie dostępna pod linkiem: www.ewt.gov.pl 

Więcej informacji na stronie www.interreg.gov.pl Krajowy Punkt Kontaktowy Interreg Europa. Znajdą tam również Państwo m.in.:

  • polskie, pomocnicze wersje językowe podręcznika programu, warunków naboru, deklaracji,
  • formularz poszukiwania partnerów dla polskich instytucji,
  • informację na temat spotkań online organizowanych przez Wspólny Sekretariat: sesji pytań i odpowiedzi oraz cyklu webinariów na temat opracowywania wniosku,
  • prezentacje z pierwszego ogólnopolskiego spotkania na temat 3. naboru wniosków Interreg Europa (15 marca online),
  • informacje na temat spotkań regionalnych online w Polsce, na temat naborów wniosków w 2024 roku w programach Interreg Europa, Interreg Region Morza Bałtyckiego, Interreg Europa Środkowa,

W załączniku prezentacja o programie Interreg Europa i narzędziach dla aplikantów.

Źródło: MFiPR

Czw., 11 Kw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła