Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Mikrogranty na dofinansowanie inicjatyw chroniących dzieci przed zagrożeniami z sieci

Mikrogranty na dofinansowanie inicjatyw chroniących dzieci przed zagrożeniami z sieci fotolia.pl

Fundacja Dzieci Niczyje zaprasza do składania wniosków o mikrogranty.

Konkurs mikrograntów „Dzień Bezpiecznego Internetu" jest realizowany w ramach programu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo", który wspiera działania mające na celu ochronę dzieci przed krzywdzeniem oraz pomoc ich rodzinom i opiekunom. O granty mogą się ubiegać organizacje pozarządowe oraz państwowe szkoły podstawowe i gimnazjalne.

Ze środków konkursu mikrograntów dofinansowane będą projekty, które mają na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do Internetu, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematu bezpieczeństwa online.

Projekty mogą być realizowane między 15 stycznia a 15 marca 2012 roku.

Dzień Bezpiecznego Internetu będzie obchodzony po raz ósmy w lutym 2012 roku w Warszawie. Jego organizatorami są Fundacja Dzieci Niczyje (FDN) oraz Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK), tworzące Polskie Centrum Programu "Safer Internet" - odpowiedzialne za realizację programu "Safer Internet" w Polsce. Więcej informacji o Dniu Bezpiecznego Internetu jest dostępnych na stronie www.dbi.pl.

Termin składania wniosków upływa w czwartek 3 listopada 2011 roku.

Regulamin i formularze konkursowe są dostępne tutaj.

Wt., 4 Prn. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka