Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Pamiętniki Europejskiego Roku Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym 2010

Polski Komitet Europejskiej Sieci Przeciwdziałania Ubóstwu EAPN Polska, z okazji Europejskiego Roku Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym zaprasza do stworzenia Księgę, na którą złożą się świadectwa osób doświadczających ubóstwa i wykluczenia społecznego. Każdy kto znalazł się w takiej sytuacji może stać się jej współautorem i podzielić się z innymi swoją wyjątkową wiedzą. Konkurs skierowany jest do osób doświadczających ubóstwa i wykluczenia społecznego.
Cele konkursu:

  • Zbudowanie świadectwa życia w ubóstwie w Polsce w 2010 r.
  • Księga może otworzyć oczy wielu ludziom, dziennikarzom i politykom na realia życia tych, którzy są ich współobywatelami. Może pomóc w zmianie niesprawiedliwych i krzywdzących opinii o ubóstwie i ludziach, którzy go doświadczają, a poprzez to wspomóc demokratyczne podejmowanie decyzji zmierzających do poprawy warunków i jakości życia tych, którzy tego najbardziej potrzebują.
  • Księga może być symbolem odwagi i solidarności w obliczu ubóstwa i wykluczenia społecznego.

Termin nadsyłania prac: 30 września 2010. Adres na który należy nadsyłać prace: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych, ul. Nowy Świat 49, 00-042 Warszawa.

Źródło: www.mpips.gov.pl

Śr., 28 Lp. 2010 0 Komentarzy Dodane przez: