Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nowy portal dla pracodawców i pracowników w Małopolsce

Nowy portal dla pracodawców i pracowników w Małopolsce fotolia.pl

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchomił portal www.inwestor.wup-krakow.pl adresowany do inwestorów, pracodawców poszukujących pracowników oraz osób szukających pracy w Małopolsce. Strona internetowa powstała w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz świadczenia usług dla inwestorów pozyskujących kadry oraz usług outplacementowych”, realizowanego przez WUP w Krakowie dzięki wsparciu ze środków PO KL.

Celem projektu jest wspieranie inwestorów poszukujących pracowników oraz pracodawców restrukturyzujących zatrudnienie.  Wsparcie realizowane jest poprzez stworzenie sieci partnerskiej współpracy, w skład której wchodzą podmioty z Małopolski – Wojewódzki Urząd Pracy, powiatowe urzędy pracy, jednostki samorządu terytorialnego (urzędy miast i gmin, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego), akademickie biura karier, związki zawodowe, organizacje pracodawców i przedsiębiorców.

W ramach Partnerstwa lokalne instytucje wyznaczyły spośród swoich pracowników konsultantów (łącznie jest ich 150), których zadaniem jest obsługa przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania kadr i outplacementu. Strona www.inwestor.wup-krakow.pl zawiera bazę podmiotów partnerskich, gdzie oprócz informacji teleadresowych danej instytucji znajdują się adresy mailowe i numery telefonów do konsultantów, odpowiedzialnych za obsługę przedsiębiorców.

Portal służy także wymianie informacji między konsultantami na temat obsługi inwestorów i oferuje im bezpłatne kursy e-learningowe z zakresu obsługi inwestorów.

Źródło: www.powroty.gov.pl

Sob., 7 Mj. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Bernadeta Skóbel