Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu odbędzie się posiedzenie Zespołu ds. Infrastruktury, Urbanistyki i Transportu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego w dniu 22 maja br. o godzinie 12:30 w formie wideokonferencji.

Porządek posiedzenia obejmuje:

  1. Projekt rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowych danych i informacji gromadzonych w centralnej ewidencji emisyjności budynków (Główny Urząd Nadzoru Budowlanego).
  2. Projekt rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie sposobu wprowadzania danych i informacji do centralnej ewidencji emisyjności budynków (Główny Urząd Nadzoru Budowlanego).
  3. Projekt rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie rodzaju i zakresu danych udostępnianych z centralnej ewidencji emisyjności budynków oraz sposobu ich udostępniania (Główny Urząd Nadzoru Budowlanego).
  4. Projekt rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie danych udostępnianych właścicielowi budynku lub lokalu z centralnej ewidencji emisyjności budynków (Główny Urząd Nadzoru Budowlanego).
  5. Projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie przyjęcia „Krajowego Programu Żeglugowego do roku 2030” (Ministerstwo Infrastruktury).
  6. Projekt rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie szczegółowych warunków gospodarki finansowej wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego oraz szczegółowych warunków ewidencji przychodów i kosztów związanych z działalnością ośrodka.
Pt., 19 Mj. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska