Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu odbędą się trzy posiedzenia Zespołów Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego w formie wideokonferencji.

Posiedzenie Zespołu ds. Obszarów Wiejskich, Wsi i Rolnictwa planowane jest 23 lutego br. o godzinie 10:00.

W tym samym dniu na godzinę 13.00 zaplanowano również dodatkowe posiedzenie Zespołu ds. Edukacji Kultury i Sportu, na którym będzie opiniowany projekt rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki w sprawie niektórych publicznych placówek systemu oświaty.

Natomiast posiedzenie Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego odbędzie 24 lutego br. o godzinie 10:00. Porządek posiedzenia przedstawia się następująco:

  1. Projekt ustawy o zmianie ustawy o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy oraz niektórych innych ustaw (Ministerstwo Rozwoju i Technologii).
  2. Projekt ustawy o przekształceniu Centralnego Ośrodka Informatyki w Agencję Informatyzacji (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów).
  3. Projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji (UD372) (Kancelaria Prezesa Rady Ministrów).
  4. Sprawy różne:
    1. Informacja Ministerstwa Finansów w sprawie stanu prac i realizacji Krajowego Rejestru Faktów (KSeF). (Wniosek UMP).
    2. Informacja Ministerstwa Finansów w sprawie stanu prac nad Rejestrem Umów. Jednostki samorządu terytorialnego są zainteresowane aspektami organizacyjnymi i technicznymi rozwiązaniami. (Wniosek UMP).
Pt., 17 Lt. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska