Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Co przyniesie nadchodzący tydzień...

Co przyniesie nadchodzący tydzień... fotolia.pl
Pomimo ograniczeń w dostawie prądu dla przemysłu, energii nie może zabraknąć przedstawicielom Zespołów KWRiST, którzy to w przyszłym tygodniu spotkają się, aż cztery razy. 
 
Na poniedziałek zaplanowany jest Zespół ds. Infrastruktury, Rozwoju Lokalnego, Polityki Regionalnej i Środowiska. Tradycyjnie zaplanowano bardzo bogaty porządek obrad, który to zawiera w dużej mierze rozporządzenia związane z wdrażaniem finansowania Unii Europejskiej w latach 2014-2020. Zespół rozpatrzy tez Projekt uchwały Rady Ministrów „w zakresie finansowania kosztów zarządzania infrastrukturą kolejową, w tym jej utrzymania i remontów na lata 2016–2023”. Innym punktem, który poruszony zostanie na tym Zespole, będzie projekt założeń dotyczących zmian w Prawie o ruchu drogowym.
 
We wtorek o godzinie 11 zbierze się Zespół Zespół ds. Edukacji Kultury i Sportu, członkowie zespołu zaopiniują m.in. rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej zmieniające rozporządzenie w sprawie zasad działania placówek publicznych, warunków pobytu dzieci i młodzieży w tych placówkach oraz wysokości i zasad odpłatności wnoszonej przez rodziców za pobyt ich dzieci w tych placówkach. 
 
Środa to czas Zespołu ds. Funkcjonalnych Obszarów Metropolitalnych i Miejskich.
 
Czwartek to Zespół do Spraw Obszarów Wiejskich, Wsi i Rolnictwa, członkowie zajmą się projektem rozporządzenia w sprawie szczegółowych warunków i trybu udzielania zaliczek w ramach PROW na lata 2014-2020 jak również projektem rozporządzenia w sprawie pożyczek z budżetu państwa na wyprzedzające finansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 
Czw., 13 Sp. 2015 0 Komentarzy Dodane przez: Marcin Maksymiuk