Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Kalendarium

Komisja Wspólna rozpatrzyła w trybie obiegowym projekt rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji zmieniającego rozporządzenie w sprawie sporządzenia aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach: do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej, do organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Termin zgłaszania uwag upłynął 18 września o godz. 12.00.

Zespół ds. Systemu Finansów Publicznych zbierze się 22 września w sali 2163 Ministerstwa Finansów. Początek obrad o godz. 15.00.

Posiedzenie plenarne Komisji Wspólnej odbędzie się 24 września w Sali Kolumnowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Początek obrad o godz. 10.00.

Znamy też pierwsze terminy posiedzeń zespołów problemowych Komisji Wspólnej w październiku. Zespół ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej zbierze się 17 października w Ministerstwie Zdrowia. Początek obrad o godz. 10.00.

Z kolei Zespół ds. Infrastruktury, Rozwoju Lokalnego, Polityki Regionalnej oraz Środowiska odbędzie się 20 października w Biurze Unii Metropolii Polskich w Pałacu Kultury i Nauki. Początek obrad o godz. 11.00.

Pt., 19 Wrz. 2014 0 Komentarzy Dodane przez: Grzegorz P. Kubalski