Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ostatnie dni na zgłoszenie kandydata na Super Dyrektora

Ostatnie dni na zgłoszenie kandydata na Super Dyrektora fotolia.pl

Jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać kandydatów do Ogólnopolskiego Konkursu Super Dyrektor. Zgłoszona osoba powinna być czynnym zawodowo dyrektorem i posiadać minimum trzyletni staż pracy na tym stanowisku w danej placówce. Kandydatów mogą zgłaszać indywidualnie bądź grupowo m.in. pracownicy placówki oświatowej, uczniowie, rodzice, pracownicy organu prowadzącego, pracownicy organu nadzoru pedagogicznego oraz przedstawiciele organizacji i instytucji współpracujących ze szkołą.

Celem VIII edycji konkursu Super Dyrektor jest wyłonienie i ukazanie szerszemu środowisku edukacyjnemu dyrektorów liderów, którzy szukając nowych pomysłów i stosując pionierskie metody, łączą w swych działaniach profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 31 sierpnia 2021 roku. Informacje na temat formularza zgłoszeniowego można znaleźć tutaj.

Dorobek nagrodzonych dyrektorów prezentowany jest na łamach „Dyrektora Szkoły” i „Wczesnej Edukacji”, a o fakcie zgłoszenia do konkursu Super Dyrektor poinformowane zostają zarówno Kuratoria Oświaty, jak i organy prowadzące daną placówkę.

Zwycięzców konkursu w kategoriach Super Dyrektor Szkoły oraz Super Dyrektor Przedszkola wybierze kapituła niezależnych ekspertów, a ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie uroczystej gali, podczas VIII Kongresu Edukacja i Rozwój, który odbędzie się 20 i 21 października 2021 roku.

Czw., 26 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Ewelina Kocemba