Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nabór na granty w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego przedłużony do 1 sierpnia 2011

Nabór na granty w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego przedłużony do 1 sierpnia 2011 fotolia.pl

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - operator Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego - ogłasza przedłużenie do 1 sierpnia 2011 r. naboru na dofinansowanie wizyt studyjnych w ramach Działania III Stypendia Indywidualne.

Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy ustanowiony w ramach Mechanizmu Finansowego EOG oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego ma na celu zwiększenie spójności społecznej i ekonomicznej w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego poprzez działania w obszarze edukacji pomiędzy Polską a państwami-darczyńcami: Norwegią, Islandią i Liechtensteinem.

W obecnym, piątym naborze wniosków wsparcie finansowe mogą uzyskać wyłącznie następujące działania realizowane w ramach:

  • Działania III - Stypendia Indywidualne
    • Indywidualne wizyty studyjne obywateli Polski i państw - darczyńców - przedstawicieli instytucji działających na rzecz szkolnictwa wyższego,
    • Indywidualne wizyty studyjne przedstawicieli instytucji edukacyjnych w Polsce i krajach państw - darczyńców (działających w sektorze szkolnictwa podstawowego, średniego, wyższego, kształcenia zawodowego i osób dorosłych).

Z uwagi na niewyczerpanie środków, dostępnych w ramach V naboru wniosków w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, nabór projektów został przedłużony o 2 tygodnie.

Więcej infomacji na temat konkursu znajduje się na stronie operatora Funduszu

Pon., 18 Lp. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka