Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Rozpoczęła się rejestracja na Baltic Sea Region Forum

Rozpoczęła się rejestracja na Baltic Sea Region Forum fotolia.pl

W czwartek 15 czerwca 2023 r. na Uniwersytecie w Turku odbędzie się 15. Forum Regionu Morza Bałtyckiego. Tegoroczne spotkanie zostanie poświęcone tematowi ochrony i bezpieczeństwa w Regionie Morza Bałtyckiego.

Tematyka Forum zostanie omówiona podczas trzech paneli dyskusyjnych. Pierwszy panel omawia zmieniające się środowisko bezpieczeństwa w Europie Północnej i jest organizowany we współpracy z Fińskim Uniwersytetem Obrony Narodowej. Drugi panel poświęcony będzie tematyce zabezpieczenia i utrzymania krytycznych dostaw energii oraz infrastruktury w regionie i jest organizowany we współpracy z University of Cambridge. Trzeci panel będzie dotyczył zwalczania przestępczości transgranicznej.

W wydarzeniu będzie można uczestniczyć osobiście lub online. Uczestnicy wysłuchają ciekawych wystąpień programowych i dyskusji panelowych, a także będą mieć możliwość zaangażowania się w ciekawe dyskusje odnośnie wymiany wiedzy i doświadczeń na temat rozwoju Regionu Morza Bałtyckiego.

Centrum Balticum corocznie organizuje Forum Regionu Morza Bałtyckiego. Forum skupia osoby zainteresowane rozwojem regionu Morza Bałtyckiego i daje możliwość wymiany wiedzy ekspertom z różnych sektorów.

Pełen program i link do rejestracji dostępny jest na stronie: www.events.centrumbalticum.org.

Źródło: Portal Funduszy Europejskich

Śr., 1 Mrz. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła