Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyła IX edycja nagrody „Skrzydła IT w Administracji”

Ruszyła IX edycja nagrody „Skrzydła IT w Administracji” fotolia.pl

19 stycznia br. ruszyły zgłoszenia do IX edycji nagrody „Skrzydła IT w Administracji”. Jest to nagroda przyznawana najlepszym projektom informatycznym zrealizowanym przez instytucje publiczne. Co roku Skrzydła trafiają do jednostek, których realizacje są wzorem do naśladowania pod względem sposobu wdrożenia oraz osiągniętych korzyści. Najbardziej liczy się ułatwienie dostępu do usług publicznych, poprawa jakości obsługi oraz komunikacji z obywatelami i innymi urzędami.

Organizatorem nagrody jest „IT w Administracji” – miesięcznik skierowany do informatyków i menedżerów IT sektora publicznego. W tym roku patronat honorowy nad nagrodą objął Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji Janusz Cieszyński oraz Centrum GovTech Polska.

Każda osoba fizyczna, przedstawiciel instytucji publicznej lub firmy prywatnej może całkowicie bezpłatnie zgłosić dowolną liczbę projektów, które zostały zrealizowane w okresie od 1.02.2021 do 31.01.2023 r.. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie: www.skrzydla.itwadministracji.pl/zgloszenie. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 10 marca br.

Najciekawsze zgłoszenia zostaną – po uprzedniej weryfikacji przez redakcję miesięcznika „IT w Administracji” – przekazane pod obrady Kapituły, która przyzna nagrody w pięciu kategoriach: e-Administracja, e-Kultura i e-Edukacja, e-Usługi dla obywatela, Oprogramowanie do obsługi urzędu oraz Narzędzia do komunikacji z obywatelami. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród będzie miało miejsce 27 kwietnia 2023 r. podczas VIII Forum Kierowników IT w Administracji – ogólnopolskiej konferencji dla osób odpowiedzialnych za proces cyfryzacji instytucji publicznych.

Regulamin oraz inne szczegółowe informacje na temat nagrody znajdują się na stronie: www.skrzydla.itwadministracji.pl.

Źródło: IP

Wt., 24 St. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska