Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Sesja informacyjna dla miast zainteresowanych uzyskaniem tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029

Sesja informacyjna dla miast zainteresowanych uzyskaniem tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029 fotolia.pl

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaprasza do udziału w sesji informacyjnej dla miast zainteresowanych uzyskaniem tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Sesja odbędzie się 24 stycznia 2023 r. w Warszawie. Zgłoszenia można przesyłać do 10 stycznia 2023 r.

Celem spotkania jest przedstawienie procedury naboru i wyboru miasta Europejskiej Stolicy Kultury.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Komisji Europejskiej, którzy przekażą niezbędne informacje, oraz przedstawiciele miast pełniących w przeszłości rolę Europejskiej Stolicy Kultury (Wrocław 2016, Matera 2019, Rijeka 2020 i Kowno 2022), którzy zaprezentują swoje doświadczenia z procesu aplikowania oraz realizacji projektu.

Aby wziąć udział w sesji informacyjnej, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 stycznia 2023 r.

UWAGA: Organizator spotkania nie pokrywa kosztów udziału w spotkaniu. Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną o tym powiadomione drogą elektroniczną

Źródło: MKiDN

Wt., 3 St. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Ewelina Kocemba