Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Bezpłatne studia II stopnia - kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie w ramach działań projektu „Kuźnia Liderów – Szkoła Mentorów” oferuje całkowicie bezpłatne studia II stopnia na kierunku politologia, o specjalności Kierownictwo i przywództwo w społecznościach lokalnych. Oferowane studia w całości są finansowane z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Studiując specjalność kierownictwo i przywództwo społeczności lokalnych można będzie zdobyć szeroką wiedzę teoretyczną z obszaru politologii oraz z zakresu przedmiotów kierunkowych (m.in. psychologii polityki, komunikowania politycznego, prawa europejskiego). Można będzie uzyskać specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne między innymi z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania wspólnotą lokalną, zarządzania projektami, lokalnej gospodarki finansowej, marketingu i promocji, przywództwa lokalnego. Ukończenie studiów da Państwu profesjonalne przygotowanie do podejmowania działań przywódczych i ról kierowniczych w ramach aktywności środowisk lokalnych.
Studia wyróżniają się innowacyjnym charakterem nauczania jakim jest mentoring akademicki. Jest to partnerska relacja między mistrzem a studentem, zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału studenta. Opiera się na inspiracji, stymulowaniu i przywództwie.
Studia prowadzone będą na Wydziale Nauk Społecznych w Warszawie przez cztery semestry (w godzinach popołudniowych) i kończyć się będą uzyskaniem tytułu zawodowego magistra. Więcej informacji na stronie internetowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie.

Pon., 1 Lst. 2010 0 Komentarzy Dodane przez: