Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Innowacje w administracji publicznej – rozrzutność czy inwestycja? Konferencja w KPRM

Innowacje w administracji publicznej – rozrzutność czy inwestycja? Konferencja w KPRM fotolia.pl

25 października br. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbędzie się Konferencja Jakości Administracji Publicznej „Innowacje w administracji publicznej – rozrzutność czy inwestycja, której organizatorem jest Szef Służby Cywilnej oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego.

Głównym celem wydarzenia jest promocja i upowszechnianie innowacyjnych rozwiązań w administracji publicznej. Udział w spotkaniu pozwoli także zaprezentować osiągnięcia urzędu, nagrodzić wysiłek pracowników zaangażowanych we wdrażanie nowatorskich rozwiązań a także zapoznać się z rozwiązaniami stosowanymi przez inne instytucje.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowanych 9 dobrych praktyk z administracji rządowej i samorządowej, które nawiązują do tematów:

  1. Obywatel w centrum uwagi administracji;
  2. Budowanie kompetentnej administracji;
  3. Rola administracji publicznej w tworzeniu, realizacji i ocenie polityk publicznych.

Dlatego organizatorzy zachęcają do zgłaszania dobrych praktyk, które usprawniają pracę urzędów i pozytywnie wpływają na relacje z obywatelem.

Zgłoszenia kierować należy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 lipca br.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji znajdują się tutaj oraz tutaj.

Tam też znaleźć można wytyczne do opracowania dobrej praktyki oraz formularz zgłoszeniowy.

Dodatkowych informacja udziela Pani Agnieszka Hermel Kierownik zespołu ds. realizacji projektów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. + 48 500 165 787.

Sob., 22 Lp. 2017 0 Komentarzy
Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska
sekretarz redakcji Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska