Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Kubek, dzbanek czy makatka…Rękodzieło to jest gratka” - kolejna edycja konkursu dla KGW

„Kubek, dzbanek czy makatka…Rękodzieło to jest gratka” - kolejna edycja konkursu dla KGW fot.pixabay.com

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła trzecią edycję konkursu pn. „Kubek, dzbanek czy makatka… Rękodzieło to jest gratka”. Konkurs jest skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze prowadzonym przez ARiMR.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przedmiotu, który może się stać nowym gadżetem ARiMR. Praca konkursowa powinna cechować się kreatywnością, odwoływać się do tradycji polskiej wsi oraz kojarzyć z życiem rolników. Technika wykonania jest dowolna, ale praca konkursowa powinna być wykonana z naturalnych surowców (wiklina, ceramika, szkło, drewno, włókno, tkaniny naturalne, itp.).

Najlepszy projekt zostanie wyróżniony nagrodą rzeczową o wartości do 2 tysięcy złotych (miejsce 2. – nagroda o wartości do 1,5 tys. zł, miejsce 3. – nagroda o wartości do 1 tys. zł).

Jedno KGW może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę przesyłając wraz z dokumentacją jej zdjęcia poglądowe (maksymalnie 5 zdjęć).

Ostateczny termin przesyłania prac konkursowych upływa 29 września 2023 r.  Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć tutaj.

Źródło: ARiMR

Czw., 6 Lp. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś