Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Rozpoczęły się konsultacje publiczne projektu Programu Interreg Polska-Saksonia 2021-2027

Rozpoczęły się konsultacje publiczne projektu Programu Interreg Polska-Saksonia 2021-2027 fotolia.pl

Do 13 sierpnia 2021 roku potrwają konsultacje publiczne projektu programu Interreg Polska-Saksonia 2021-2027.

Celem konsultacji jest zebranie i ocena opinii oraz uwag dotyczących projektu programu Interreg Polska-Saksonia 2021-2027. Projekt programu opracowała Grupa Robocza. W jej skład wchodzą przedstawiciele regionów, euroregionów, partnerzy społeczno-gospodarczy i reprezentujący społeczeństwo obywatelskie, z obu stron granicy. Pracami tej Grupy kieruje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z saksońskim Ministerstwem Rozwoju Regionalnego.

W konsultacjach mogą wziąć udział osoby i instytucje zainteresowane współpracą transgraniczną między Polską i Saksonia, w tym m.in.: beneficjenci dotychczasowych edycji programu współpracy transgranicznej Polska-Saksonia, potencjalni beneficjenci, przedstawiciele władz państwowych i samorządów terytorialnych oraz ich jednostek, przedstawiciele organizacji pozarządowych, uczelni wyższych i szkół, jednostek badawczo-rozwojowych, przedsiębiorców, euroregionów, europejskich ugrupowań współpracy terytorialnej, kościołów i związków wyznaniowych, a także osoby fizyczne.

Uwagi można zgłaszać na formularzu do 13 sierpnia 2021 roku, dostępnym w polskiej i niemieckiej wersji językowej. Formularz, dokument programowy oraz pozostałe informacje na temat programu znajdują się tutaj.

Źródło: Serwis Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej i Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa

Czw., 29 Lp. 2021 0 Komentarzy
Ewelina Kocemba
redaktor Ewelina Kocemba