Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

PPP: zaproszenie na wizytę studyjną w Niemczech

PPP: zaproszenie na wizytę studyjną w Niemczech fotolia.pl

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wraz z konsorcjum Konfederacji Lewiatan i Fundacji Centrum PPP zaprasza do wzięcia udziału w zagranicznej wizycie studyjnej PPP w Niemczech w dniach 14-16 września 2021 roku. Motywem przewodnim wizyty będą przedsięwzięcia PPP z sektora wodno-kanalizacyjnego, a jej celem podniesienie praktycznej wiedzy na temat realizacji przedsięwzięć PPP.

Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do decydentów i osób zainteresowanych tematyką PPP zatrudnionych w jednostkach samorządu terytorialnego i jednostkach podległych oraz jednostkach administracji rządowej, planujących realizację przedsięwzięć ze wskazanego sektora.

Wyjazd studyjny jest realizowany w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 (PO WER).

Formularz zgłoszeniowy, regulamin wizyty studyjnej oraz jej agenda dostępne są tutaj

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego do 11 sierpnia 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowych informacji na temat wizyty udziela Prezes Fundacji Centrum PPP, p. Bartosz Mysiorski, pod wyżej wskazanym adresem mailowym.

Źródło: www.ppp.gov.pl

Pt., 16 Lp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Bartłomiej Zydel