Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Wstęp do praktycznego planowania strategicznego na poziomie ponadlokalnym” – przed nami drugie szkolenie ZPP

„Wstęp do praktycznego planowania strategicznego na poziomie ponadlokalnym” – przed nami drugie szkolenie ZPP fotolia.pl

Bezpłatne szkolenie online „Wstęp do praktycznego planowania strategicznego na poziomie ponadlokalnym” to drugie z cyklu szkoleń pod nazwą „Planowanie strategiczne w powiatach jako element polityki rozwoju”. Wydarzenie odbędzie się 9 lipca br.

Bezpłatny cykl szkoleń organizowanych przez Związek Powiatów Polskich, odbywających się online dedykowany jest pracownikom jednostek samorządu terytorialnego.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszą rejestrację na stronie: zpp.pl/szkolenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 lipca.

Szkolenia poprowadzą: Barbara Łączna - specjalistka ds. samorządu, trenerka z zakresu budowania społeczeństwa obywatelskiego, planowania strategicznego, zarządzania zespołem i empatycznej komunikacji, doradczyni partnerstw i doradczyni miast w projekcie Związku Miast Polskich, trenerka Transforming CommunicationTM, Mistrz Praktyk IA NLP i coach oraz Grzegorz Godziek - specjalista ds. zarządzania strategicznego, doradca partnerstw i doradca miast w projekcie Związku Miast Polskich, specjalista ds. strategii usług publicznych w projekcie Związku Powiatów Polskich, były dyrektor Regionalnej Instytucji Finansującej przy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, właściciel firmy specjalizującej się w doradztwie dla samorządów w zakresie polityki rozwoju.

 

Pt., 2 Lp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska