Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Bezpłatne seminarium online dla pracowników JST: Najistotniejsze aspekty rozliczenia VAT w powiatach w 2021 roku

Bezpłatne seminarium online dla pracowników JST: Najistotniejsze aspekty rozliczenia VAT w powiatach w 2021 roku fotolia.pl

Czy samorządy zobowiązane są odliczać niewielkie kwoty VAT? Kto powinien podpisać czynny żal i jaka jest rola wewnętrznych procedur dotyczących prowadzenia rozliczeń VAT? I kiedy przy korekcie JPK_VAT należy sporządzić czynny żal i jakie są konsekwencje jego niezłożenia? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi otrzymają uczestnicy bezpłatnego seminarium „Rozliczenia VAT w powiatach – najistotniejsze aspekty w 2021 r.”

Będąc świadomym faktu, że nieustanne zmiany przepisów, a dodatkowo sprzeczne wyroki i interpretacje powodują, że wykonywanie obowiązków w tym zakresie staje się czasochłonne i skomplikowane, Związek Powiatów Polskich oraz Kancelaria Prawna Ziemski&Partners zapraszają na bezpłatne seminarium online dotyczące rozliczenia VAT w powiatach.

Celem seminarium jest przedstawienie najistotniejszych aktualnie aspektów rozliczania VAT przez powiaty, w tym wskazanie obszarów wymagających szczególnej uwagi.

Adresatami wydarzenia są pracownicy jst, w szczególności skarbnicy oraz osoby rozliczające VAT.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie swoich zgłoszeń do 9 kwietnia 2021 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://zpp.pl/szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Załączniki:
Pobierz ten plik (13.04. Rozliczenia VAT w Powiatach - najistotniejsze aspekty w 2021 r..pdf)Zaproszenie i program444 kB
Śr., 31 Mrz. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska