Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ekonomia dla Zdrowia – V Kongres

Ekonomia dla Zdrowia – V Kongres fotolia.pl

Główna Szkoła Handlowa w Warszawie oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO organizują już V edycję Kongresu „Ekonomia dla Zdrowia”.

Kongres ten to doroczna konferencja poświęcona możliwościom poprawy funkcjonowania systemu ochrony zdrowia, różnym modelom finansowania oraz ocenie skutków ekonomicznych wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii. Wydarzenie skupia czołowych ekspertów z dziedziny ekonomii, zarządzania, finansów, prawa oraz medycyny i nauk o zdrowiu, którzy mają szansę na wymianę opinii i poglądów w kwestiach dotyczących systemów ochrony zdrowia w Polsce i na świecie, dobrych praktyk w tej dziedzinie oraz funkcjonalnych mierników uwzględniających specyfikę tego obszaru.

Na kongresie eksperci będą starać się odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób inwestowanie w systemy opieki zdrowotnej wpływa na wyniki gospodarcze innych sektorów i jest niezbędnym elementem dla stabilnej i dobrze funkcjonującej gospodarki na poziomie lokalnym i krajowym. Odbędzie się również panel dyskusyjny z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz z ekspertami systemowymi na temat znaczenia analiz ekonomicznych dla poprawy systemu ochrony zdrowia.

Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2022 r. w zabytkowych wnętrzach Czytelni Głównej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (ul. Rakowiecka 22 B, budynek B), z możliwością udziału online.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Aby się zarejestrować należy wejść w link: click.mlsend.com

Źródło: IP

Wt., 8 Lst. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła