Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Twórczość osób z niepełnosprawnościami

Twórczość osób z niepełnosprawnościami fotolia.pl

Integracja zaprasza wszystkich zainteresowanych do przysyłania swojej twórczości, którą chcieliby zaprezentować w listopadzie podczas Wielkiej Gali Integracji, która odbędzie się 18 listopada w warszawskiej Arenie Ursynów. Celem akcji jest promocja twórczości osób z niepełnosprawnościami, pokazanie jej jak najszerszej publiczności. 

Tematyka, technika oraz ilość zgłaszanych prac jest dowolna, mogą to być obrazy, kolaże, prace graficzne i fotograficzne, rzeźby, rękodzieło, ale również zdjęcia pokazujące pasje i zainteresowania autorów, a także ich życie codzienne, szkołę, wakacje. Dzieła mogą być zarówno wykonane tradycyjnymi technikami, jak i cyfrowymi, indywidualne i zbiorowe.

Wszystkie prace można będzie zobaczyć w wirtualnej galerii twórczości osób z niepełnosprawnością pod adresem: www.tworczosc.integracja.org.

Wybrane zdjęcia prac będą również regularnie publikowane na portalu Niepelnosprawni.pl, Integracja.org oraz na Facebooku Integracji.

Aby przesłać swoją twórczość – należy wejść na stronę www.tworczosc.integracja.org i kliknąć na pomarańczowy przycisk „DODAJ PRACĘ”, podać swój adres e-mail, zaznaczyć niezbędne zgody i dodać do swojej galerii dowolną ilość swoich prac. Podać informację, kto jest autorem oraz jaką techniką zostały wykonane. Po weryfikacji, prace pojawią się na stronie.

Źródło: niepelnosprawni.pl

Pt., 1 Wrz. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś