Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Granty na Innowacje Społeczne

Granty na Innowacje Społeczne fotolia.pl

Czym są innowacje społeczne, czemu mają one służyć oraz do kogo są skierowane – odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas najbliższego spotkania online, które odbędzie się 20 kwietnia b.r. o godzinie 10:00.

Organizatorami wydarzenia są Caritas Archidiecezji Przemyskiej oraz Podkarpacka Akademia Przedsiębiorczości, twórcy Inkubatora Innowacji Społecznych.

W ramach tego programu od lat prowadzone są działania mające na celu poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami oraz osób starszych, z ograniczoną percepcją i mobilnością.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie wszystkich, którzy mają pomysł, na to, jak zmienić otaczającą nas rzeczywistość na lepsze, a nie wiedzą skąd wziąć środki na ich realizację.

Podczas wydarzenia będzie można uzyskać pomoc w opracowaniu, testowaniu i wdrożeniu usprawnień dla osób niepełnosprawnych, a także osób starszych z ograniczoną percepcją i mobilnością. Przedstawione zostaną również warunki udziału w Inkubatorze Innowacji Społecznych, by pozyskać grant w wysokości 40 960 zł.

Jeśli widzicie problemy społeczne, chcecie poeksperymentować, również, a może przede wszystkim w obszarze społecznym, marzycie o poprawie jakości życia zapraszamy do zapisów na najbliższe spotkanie.

Udział w wydarzeniu można potwierdzić do 19.04.2021 r. do godziny 12:00 poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Śr., 14 Kw. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska