Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu odbędą się cztery posiedzenia Zespołów Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego, trzy w formie wideokonferencji, jedno w trybie stacjonarnym.

Posiedzenie Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej odbędzie się 9 kwietnia br. o godzinie 9.00 w formie wideokonferencji. Posiedzenie zostało zwołane w związku z potrzebą skonsultowania propozycji strony rządowej w zakresie rewizji KPO.

Posiedzenie Zespołu ds. Systemu Finansów Publicznych zaplanowane jest również na 9 kwietnia br. na godzinę 14:00 w formie wideokonferencji. Przedmiotem prac Zespołu będzie:

  1. Omówienie:
    1. Propozycji rewizji KPO.
    2. Wniosku Związku Powiatów Polskich w kwestii prowadzonych przez administrację skarbową kontroli w jednostkach systemu oświaty.
    3. Wdrożenia Krajowego Systemu efaktur w jednostkach samorządu terytorialnego.
  2. Sprawy różne.

Posiedzenie Zespołu ds. Infrastruktury, Urbanistyki i Transportu odbędzie się 10 kwietnia br. o godzinie 12:00  Posiedzenie w formie stacjonarnej w sali 421 w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy ul. Batorego 5 w Warszawie. Porządek posiedzenia:

  1. Propozycja rewizji KPO (Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej).
  2. Projekt rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie sposobu ustalania wymagań dotyczących nowej zabudowy i zagospodarowania terenu w przypadku braku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Natomiast Posiedzenie Zespołu ds. Międzynarodowych, Unii Europejskiej i Polityki Regionalnej przewidziano na 11 kwietnia br. na godzinę 12:00, w formie wideokonferencji.

Pt., 5 Kw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska