Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu odbędzie się posiedzenie Zespołu ds. Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa Obywateli w formie wideokonferencji oraz posiedzenie stacjonarne KWRiST.

Posiedzenie Zespołu ds. Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa Obywateli KWRiST odbędzie się w dniu 24 października 2022 r. tj. poniedziałek o godz. 14:00 w formie wideokonferencji.

Porządek obrad Zespołu obejmuje:

  1. Projekt ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji).
  2. Projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw (Ministerstwo Sprawiedliwości).
  3. Projekt rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie określenia rodzajów nieruchomości uznawanych za niezbędne na cele obronności i bezpieczeństwa państwa (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji).
  4. Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie sposobu przeprowadzania szkoleń z zakresu bezpieczeństwa, ochrony i jakości danych przetwarzanych poprzez Krajowy System Informatyczny (KSI) oraz kwalifikacji osób uprawnionych do przeprowadzania tych szkoleń.
  5. Projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wzorów kart wpisu i wzorów kart zapytania o dane w Systemie Informacyjnym Schengen oraz sposobu ich wypełniania.
  6. Sprawy różne obejmują: Wniosek ZPP o dyskusję nt. wynagradzania pracowników samorządowych oraz wniosek ZPP o przedstawienie informacji nt. stanu prac nad projektem rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości w sprawie wysokości kwoty bazowej w 2023 r.

Natomiast najbliższe posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego w trybie stacjonarnym odbędzie się w dniu 25 października 2022 r. (wtorek) o godz. 10:00 w Sali im. Władysława Stasiaka (421) w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie, przy ul. Batorego 5.

Sob., 22 Prn. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska