Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu odbędzie się posiedzenie Zespołu ds. Systemu Finansów Publicznych KWRiST. Ponadto zaplanowano posiedzenie plenarne Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

29 października 2019 r. o godz. 15:00 rozpocznie się posiedzenie Zespołu ds. Finansów. Porządek obrad kształtuje się następująco:

  1. Projekt rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii  w sprawie wykazu gmin, którym przysługuje część rekompensująca subwencji ogólnej za rok 2018.
  2. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju zmieniającego rozporządzenie z dnia 29 grudnia 2015 r. w sprawie zaświadczeń wydawanych przez organy podatkowe.
  3. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju w sprawie norm szacunkowych dochodu z działów specjalnych produkcji rolnej.
  4. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów, Inwestycji i Rozwoju w sprawie wzorów tytułów wykonawczych stosowanych w egzekucji administracyjnej.
  5. Sprawy różne. 

Natomiast posiedzenie plenarne zwołano na 30 października 2019 roku, godz. 10:00. Porządek obrad nie został jeszcze ustalony.

Pt., 25 Prn. 2019 0 Komentarzy Dodane przez: Bartłomiej Zydel