Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Kalendarium

W przyszlym tygodniu zbierze sie większość zespołów Komisji Wspólnej.

Grudniowe posiedzenie Zespołu ds. Infrastruktury, Rozwoju Lokalnego, Polityki Regionalnej oraz Środowiska odbędzie się 9 dnia tego miesiąca. Początek obrad i miejsce obrad – tradycyjne: 11.00 i biuro Unii Metropolii Polskich w Pałacu Kultury i Nauki.

Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu będzie obradował 9 stycznia w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Początek o godz. 13.30.

Dzień później w sali 17 w gmachu Ministerstwa Zdrowia przy ul. Dlugiej 38/40 odbędzie się posiedzenie Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej. Początek obrad o godz. 10.00.

Tego samego dnia – o godz. 13.00 w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpocznie się posiedzenie Zespołu ds. Obszarów Wiejskich, Wsi i Rolnictwa.

Z kolei o godz. 14.30 w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji rozpocznie się posiedzenie Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego.

Na 11 grudnia zaplanowane zostało posiedzenie Zespołu ds. Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa Obywateli. Obrady rozpoczną się o godz. 11.00, a ich miejscem będzie sala 21 w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji.

Ostatnie w tym roku posiedzenie plenarne Komisji Wspólnej odbędzie się 17 grudnia w Sali Kolumnowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Początek obrad o godz. 10.00.

Sob., 6 Gr. 2014 0 Komentarzy Dodane przez: Grzegorz P. Kubalski