Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Kalendarium

W następnym tygodniu odbędą się posiedzenia większości zespołów Komisji Wspólnej.

Wrześniowe posiedzenie Zespołu ds. Infrastruktury, Rozwoju Lokalnego, Polityki Regionalnej oraz Środowiska zostało wyznaczone na 15 dzień miesiąca. Miejscem obrad będzie sala 217 w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Początek obrad o godz. 11.00. Przed posiedzeniem (od godz. 9.00) odbędzie się posiedzenie grupy roboczej ds. dróg lokalnych.

Posiedzenie Zespołu ds. Edukacji, Kultury i Sportu odbędzie się 16 września w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Początek posiedzenia o godz. 11.00.

Zespół ds. Społeczeństwa Informacyjnego odbędzie się 19 września (pierwotnie planowano 16 września) w warszawskim biurze Związku Powiatów Polskich. Początek obrad o godz. 13.00.

Posiedzenie plenarne Komisji Wspólnej odbędzie się 24 września w Sali Kolumnowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Początek obrad o godz. 10.00.

Znamy też pierwszy termin posiedzenia zespołu problemowego Komisji Wspólnej w październiku. Zespół ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej zbierze się 17 października w Ministerstwie Zdrowia. Początek obrad o godz. 10.00.

Pt., 12 Wrz. 2014 0 Komentarzy Dodane przez: Grzegorz P. Kubalski