Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Kalendarium

W najbliższym tygodniu odbędą się posiedzenia czterech zespołów Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Kolejne dwa odbędą się w tygodniu posiedzenia plenarnego.

Zespół ds. Administracji Publicznej i Bezpieczeństwa Obywateli zbierze się 17 lutego w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Początek obrad o godz. 12.30.

Zespół ds. Edukacji, Kultury i Sportu zbierze się 18 lutego w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Początek obrad o godz. 11.00.

Dzień później w siedzibie Unii Metropolii Polskich odbędzie się posiedzenie Zespołu ds. Infrastruktury, Rozwoju Lokalnego, Polityki Regionalnej oraz Środowiska. Początek obrad o godz. 11.00.

Z kolei 20 lutego w Ministerstwie Zdrowia odbędzie się posiedzenie Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej. Początek obrad o godz. 10.00.

W dniu 24 stycznia o godz. 11.00 w sali 142 Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpocznie się posiedzenie Zespołu ds. Obszarów Wiejskich, Wsi i Rolnictwa.

Posiedzenie Zespołu ds. Społeczeństwa Informacyjnego odbędzie się 25 lutego w Biurze Związku Powiatów Polskich. Początek obrad o godz. 12.30.

Posiedzenie plenarne Komisji Wspólnej zostało zaplanowane na 26 lutego w Sali Kolumnowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Początek obrad o godz. 10.00.

Posiedzenie Zespołu ds. Polityki Europejskiej zostało przesunięte z 18 lutego na 4 marca. Miejsce obrad – Ministerstwo Spraw Zagranicznych i godzina rozpoczęcia obrad – 12.00 pozostały bez zmian.

Czw., 13 Lt. 2014 0 Komentarzy Dodane przez: Grzegorz P. Kubalski