Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zapisy na konferencję naukową dotyczącą gospodarki odpadami komunalnymi ruszyły!

Zapisy na konferencję naukową dotyczącą gospodarki odpadami komunalnymi ruszyły! fotolia.pl

Senacka Komisja Nadzwyczajna do spraw Klimatu zaprasza na konferencję naukową pt. Gospodarka odpadami komunalnymi jako narzędzie walki ze zmianą klimatu, która odbędzie się 21 czerwca 2022 r. o godzinie 11.00 w sali obrad plenarnych Senatu w gmachu Senatu RP.

Zainteresowani proszeni są o potwierdzenie swojego udziału w konferencji do 15 czerwca 2022 r. do godz. 10.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z powodu dużego zainteresowania organizator pragnie poinformować, że liczba miejsc jest ograniczona i o możliwości udziału w konferencji będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Organizator prosi uczestników o wcześniejsze przybycie w dniu konferencji z ważnym dokumentem tożsamości i odbiór jednorazowych kart wstępu w Dziale Przepustek (bud H) przy ul. Wiejskiej 4/6/8.

Uczestnictwo w konferencji możliwe jest także online, za pomocą platformy Webex - ze względów epidemicznych.

W przypadku chęci uczestnictwa w konferencji w sposób zdalny, zainteresowani proszeni są o potwierdzenie obecności i przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, instytucja, e-mail) do 15 czerwca 2022 r. do godz. 10.00 na podany wyżej adres mailowy sekretariatu komisji.

Jak informuje Kancelaria Senatu powiadomienia o technicznych warunkach dotyczących możliwości zdalnego uczestnictwa w konferencji zostaną Państwu przekazane drogą elektroniczną.

Transmisja konferencji odbędzie się na stronie www.senat.gov.pl.

Źródło: Kancelaria Senatu

Śr., 8 Czrw. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła