Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu 20 lutego br. o godzinie 10:00 w sali 421 w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji przy ul. Batorego 5 w Warszawie, odbędzie się posiedzenie Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.

Natomiast 21 lutego br. o godzinie 12.00  w Ministerstwie Edukacji Narodowej, al. J. Ch. Szucha 25 w sali nr 102, odbędzie się stacjonarne posiedzenie Zespołu ds. Edukacji Kultury i Sportu. Porządek posiedzenia:

  1. Projekt rozporządzenia Ministra Edukacji zmieniającego rozporządzenie w sprawie oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy w szkołach publicznych.
  2. Projekt rozporządzenia Ministra Edukacji zmieniającego rozporządzenie w sprawie egzaminu czeladniczego, egzaminu mistrzowskiego oraz egzaminu sprawdzającego, przeprowadzanych przez komisje egzaminacyjne izb rzemieślniczych.
  3. Projekt rozporządzenia Ministra Edukacji zmieniającego rozporządzenie w sprawie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego oraz dodatkowych umiejętności zawodowych w zakresie wybranych zawodów szkolnictwa branżowego (nr 12).
  4. Projekt rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zmieniającego rozporządzenie w sprawie oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów w publicznych szkołach artystycznych.
  5. Sprawy różne: Pismo Związku Powiatów Polskich – propozycje zmian przepisów ustawy – Prawo oświatowe i ustawy – Karta Nauczyciela.
Pt., 16 Lt. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska