Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konkurs wakacyjny dla nauczycieli

W opinii publicznej utarło się przekonanie o dwóch miesiącach płatnych wakacji nauczycieli. Dwa miesiące relaksu spędzonego z rodziną w zaciszu domu, poznawanie pięknych okolic naszego kraju lub też zagraniczne wojaże w mniej lub bardziej egzotycznych zakątkach naszego globu. To bajka, o której marzy pracownik każdej firmy! Bajka, która przecież należy się nauczycielom po roku ciężkiej pracy w szkole.
Redakcja Eduinfo kompletuje właśnie listę wakacyjnych lektur, do której z przyjemnością wrzuci bajki nauczycieli. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie i nadsyłaniu opisów spędzania wakacyjnej "nauczycielskiej laby".
Zatem do dzieła! Jak nauczyciele spędzają wakacje? Czy wakacje nauczycieli to bajka? Forma jest dowolna, może być to esej, wiersz, komiks, prezentacja ze zdjęciami itp - czas wolny sprzyja bowiem ekspresji twórczej. Ważne jest jednak, aby znalazł się w niej opis słowny.
Termin nadsyłania prac: 31 sierpnia 2010 r.
Najciekawsze formy przekazu nagrodzone zostaną e-bookami dla nauczycieli.
Prace można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule: Wakacyjny konkurs.

Źródło: eduinfo.pl

 

Śr., 4 Sp. 2010 0 Komentarzy Dodane przez: