Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konkurs na materiały dydaktyczne "Poznajmy lepiej swoich sąsiadów – razem do wolności"

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza nauczycieli i przedstawicieli organizacji pozarządowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i Rosji do udziału w konkursie na scenariusz zajęć dydaktycznych.
Celem naszego konkursu jest stworzenie i udostępnienie do publicznego wykorzystania nowych materiałów dydaktycznych (w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim), które pozwolą młodzieży lepiej poznać historię najnowszą swojego kraju i krajów sąsiednich.
W tym roku zapraszamy do nadsyłania scenariuszy lekcji dotyczących ruchów wolnościowych i przemian społecznych, zachodzących w Polsce, Ukrainie, Białorusi i Rosji w latach 1970 - 1992. Scenariusz powinien zawierać elementy związane z historią tych ruchów w kraju sąsiadów lub całkowicie ich dotyczyć.
Priorytetowo będą traktowane prace, które opowiadają o kontaktach między ruchami społecznymi różnych krajów.
Prace na konkurs (scenariusz wraz z kartą zgłoszenia) należy przesłać pocztą elektroniczną pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 października 2010 roku.
Pisząc na powyższy e-mail można uzyskać też odpowiedź na ewentualne pytania.

Źródło: rita.edudemo.org.pl

Śr., 4 Sp. 2010 0 Komentarzy Dodane przez: